Frances Evesham

Jednoho dne Frances při procházce po klidné pláži v Somersetu narazila na unikátní devítiramenný viktoriánský maják. Právě v ten den se zrodila její první záhadná vražda ve stylu Agathy Christie, “Vražda na majáku”.
Podobně jako mnoho čtenářů má i Frances zálibu v ikonických postavách, jako jsou Sherlock Holmes, slečna Marplová a Jessica Fletcherová ze seriálu “Murder She Wrote”. Má ráda bohatou tradici detektivek, které představují zajímavé hádanky k řešení, padouchy, kteří potřebují spravedlnost, a amatérské detektivy.
Děj současné kriminální série Exham on Sea se odehrává v malém přímořském městečku připomínajícím Francesin domov, obklopeném malebnými kopci, zelenou krajinou a úzkými silnicemi západní země. Poskytuje ideální kulisu pro její požitkářství v krásných místech, lahodných dortech a čokoládě, milých, ale přesto přerostlých psech a zdrženlivých, samolibých kočkách.
Ve volném čase Frances s potěšením sbírá recepty na jedy a zkoumá různé způsoby likvidace nešťastných obětí. Její kulinářské snahy zahrnují vaření se sklenkou vína v jedné ruce a svazkem chilli papriček v druhé, přičemž se ponořuje do myšlenek na fiktivní vraždy.
Web autora

Knihy autora

Získejte 10% slevu na první nákup
Přihlašte se k newsletteru a získejte 10% slevu na první nákup na našem eshopu.
Odesláním formuláře souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.